Kontakt

Wydawnictwo Edukacyjne SPS
Studio Profilaktyki Społecznej Sp. z o.o.

Aleja 29 Listopada 39A
31-425 Kraków
NIP: 6762584155

Tel. 12 6369285
Fax: 12 6269440
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział wydawniczy:
Agnieszka Dudek
Tel. 660 675 194
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Studio Profilaktyki Społecznej od kilku lat w ramach konkursów NPZ realizuje projekty wydawnicze dla Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (obecnie Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom). W ramach tych konkurów powstały między innymi ulotki dla POZ, pacjentów placówek odwykowych oraz nasz ostani projekt dla osób biorących udział w kursach reedukacyjnych w Ośrodkach Szkolenia Kierowców.

W tym roku powstała nasza autorska kampania edukacyjna „Alkohol, Przemoc - Stop” dla Miast i Gmin w ramach której 30 tys. naszych broszur wzbogaciło działania profilaktyczne Miast i Gmin w całej Polsce.

Treści zawarte w naszych broszurach i książkach są przygotowane zgodnie z aktualną wiedzą i na jak najwyższym poziomie merytorycznym. Nasze broszury i książki dla samorządów to ważny i wartościowy element edukacji w zakresie rozwiązywania problemów alkoholowych oraz z zakresu przeciwdziałania przemocy domowej o czym świadczy fakt, iż nasze broszury i książki wsparły działania Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (obecnie Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom).

Zapraszamy do zakupu naszych rekomendowanych broszur i książek - SKLEP lub Formularz zamówienia